انواع پارتیشن آلمینیومی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۲

پارتیشن ها با مواد گوناگونی ساخته می شوند. البته بسته به نوع پارتیشن که می تواند اداری باشد و یا مسکونی می توان تعیین کرد که کدام جنس مناسب تر است و برای استفاده در آن مکان کارایی بیشتری دارد. معمولا پارتیشن های اداری از موادی مانند چوب، شیشه، فلز که معمولا آلمینیوم است ساخته می شود. پارتیش ها معمولا یک قاب دارند که می توان آن را فریم هم نامید. این قاب ها می توانند جنس های گوناگونی داشته باشند. یکی از موادی که برای ساخت قاب دور پارتیشن ها از آن استفاده می شود، آلمینیوم است. این نوع پارتیشن ها را پارتیشن های آلمینیومی می خوانند. ما در این مقاله کوشیده ایم تا مطالبی را درباره ی انواع پارتیشن آلمینیومی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر مایلید در این زمینه اطلاعاتی داشته باشید، ما را همراهی کنید.

چرا پارتیشن آلمینیومی ؟

پارتیشن های آلمینیومی مزایای ویژه ای دارند که کاربران را وادار می کند که آن را برگزینند. برخورداری از قابلیت بازیافت، مقاومت بسیار بالا، و وزن سبک آن ها از جمله دلایلی است که سبب برتری آن به دیگر انواع پارتیشن شود. این نوع پارتیشن در برابر رطوبت و دمای متغیر از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. پارتیشن های آلمینیومی در دو نوع وجود دارد: پارتیشن تک جداره و پارتیشن دو جداره.

انواع پارتیشن آلمینیومی

انواع پارتیشن آلمینیومی

پارتیشن تک جداره آلمینیومی

اسکلت، یا قاب دور این نوع پارتشن از آلمینیوم ساخته می شود و با موادی همچون چوب، ام دی اف، شیشه به عنوان پر کننده ی آن استفاده می شود. قطر این نوع پارتیشن بین ۴ تا ۶ سانتی متر متغیر است.

پارتیشن دو جداره آلمینیومی

این نوع پارتیشن نیز همچون نوع تک جداره ی آن قابی با جنس آلمینیوم دارد و با موادی همچون ام دی اف یا شیشه پر می شود. و تنها اختلاف آن با نوع اول این است که به صورت دو جداره ساخته می شود و قطر آن نیز بین ۴ تا ۸ سانتی متر است

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان