انواع پارتیشن اداری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۷

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یکی از ملزومات فضاسازی اداری است. محیط کاری شما باید پاسخگوی نیازهای شما باشد، باید خود را با نیازهای شما تطبیق دهد و همچنان نقش خود را به عنوان عاملی در آسایش و جذب نیروهای کاری ایفا کند.با توجه به اینکه بخش عمده ای از زمان افراد در محیط کاری سپری می شود و یک محیط نامناسب چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ عملکردی می تواند بهره وری پرسنل و در نتیجه سازمان را کاهش دهد، در سراسر دنیا توجه خاصی به چیدمان فضاهای اداری می شود.  با توجه به اینکه پرسنل یک سازمان زمان زیادی را در محل کارشان سپری می کنند و یک محیط نامناسب می تواند بهره وری پرسنل و در نهایت عملکرد سازمان را کاهش دهد، در سال های اخیر، سازمان های بزرگ و حتی کوچک توجه ویژه ای به چیدمان و مهندسی فضای اداری و پارتیشن اداری داشته اند. یکی از اصلی ترین المان ها در چیدمان فضای اداری وتقسیم بندی فضا، پارتیشن اداری است. 


پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره مدل تکتا،یکی از فلکسیبل ترین پارتیشن های دوجداره می باشد، طراحی هوشمند و تطابق با جدیدترین متدهای طراحی فضای اداری، اصلی ترین ویژگی های پارتیشن تکتا محسوب می شوند. به طوری که در ابعاد طولی و ارتفاع آزاد قابل نصب و اجرا می باشد. پارتیشن اداری تکتا با توجه به ساختار افقی و کشیده این پارتیشن ها، می توان در فضا عمق و وسعت ایجاد نمود.  همچنین این پارتیشن ها قابلیت نصب داکت عبور سیم را دارا می باشند و می توان سیم کشی را از داخل آنها عبور داد. در مواقع ضروریمانند تعمیر تأسیسات ساختمان نیازی به باز کردن تمامی پنل های این پارتیشن وجود ندارد، و تنها با باز کردن پنل مربوطه به سادگی می توان عیوب تجهیزات ساختمان را رفع نمود. این پارتیشن اداری به نیاز کاربران برای داشتن فضایی مدرن به خوبی پاسخ می دهد.


پارتیشن تکجداره

پارتیشن‌های اداری تک جداره به وسیله چندین ستون‌ بر روی زمین قرار می گیردند، که این ستون ها باعث جابجایی آسان آن ها بر روی زمین می شود. به طوری که پارتیشن اداری بدون لغزندگی، حالت ایستاده دارد. این نوع پارتیشن اداری به صورت قاب‌های یک تکه هستند در این نوع پارتیشن اداری نیز حذف خطوط زاید در طراحی پروفیل، باعث زیبایی بیشتر این محصول شده است. پارتیشن تک جداره از پروفیل‌های ۴ در ۴ تهیه می‌شود که در آن، یک لایه تمام آلومینیوم با روکش آنادایز شده استفاده می‌شود. این کار باعث افزایش استحکام پارتیشن اداری می‌شود.


پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم

این نوع پارتیشن که اغلب شیشه ای است، پروفیل آلومینیوم کاملا با کیفیت بالا به کار گرفته شده و پروفیل حاصل در مراحل مختلف تولید محصول بالاترین کیفیت و کاربرد را به ما می دهد . این تفاوت کیفیت شامل سختی و استقامت پروفیل های استفاده شده در پارتیشن شیشه ای می باشد که باعث می شود از تاب خوردگی و لرزش شیشه های پارتیشن جلوگیری کند . پروفیل این پارتیشن به سبب داشتن ضخامت و مقاومت بالا به ما این اجازه را داده که محصول در ظریف ترین حد ممکن تولید شده و بسیار چشم نواز باشد.
سختی و کیفیت بالا پروفیل های استفاده شده به ما این امکان را می دهد تا در صورت جابه جایی محل و تغییر در شکل ظاهری همان پارتیشن موجود را باز طراحی کرده و در محل جدید نصب کنیم.


مزایای پارتیشن های اداری

  • اجرای سریع و آسان نسبت به آجر و سنگ بلوک
  • کاهش هزینه اجرا نسبت به سایر فضا سازی ها.
  • امکان نظارت بر کل سیستم و پرسنل اداری برای مدیریت
  • امکان تغییر مکان و جابجایی آسان پارتیشن‌های اداری
  • امکان نصب و تغییر شکل سریع و اسان پارتیشن اداری

برخی از مشتریان