جنس پارتیشن اداری چیست ؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۸

در سال های اخیر پیشرف های زیادی که در زمینه ی طراحی و تولید پارتیشن ها صورت گرفته است سبب شده است تا افراد به کارایی های بی نظیر آن برای منزل و اداره بیش از پیش پی ببرند و از این رو در استفاده از آن در ادارات عمومیت بسیار زیادی یافته است. پارتیشن ها این روزها به قسمتی از ضروری ترین ابزار و وسیله ای اداری بدل شده اند. پارتشن اداری از مواد گوناگونی ساخته می شوند. در این مقاله توضیحاتی درباره ی این که جنس پارتیشن اداری چیست ؟ ارائه می کنیم.

پارتیشن اداری شیشه ای

یکی از انواع بسیار پر طرفدار پارتیشن های اداری،  پارتیشن هایی با جنس شیشه است. استفاده از این پارتیشن ها در سال های گذشته بسیار مرسوم شده است. پارتشن های شیشه ای در دو نوع با قاب و بی قاب عرضه می شوند. اگر این پارتیشن ها قاب داشته باشند، قاب آن ها معمولا از آلمینیوم است. یکی از مزایای بسیار قابل توجه پارتیشن اداری شیشه ای این است که اجازه ی ورود نور را به حریم کارمندان می دهند و در عین حال در کاستن و ممانعت از ورود سر و صدا به داخل بسیار موثر واقع می شود. با استفاده از شیشه هایی از نوع مات می توان در حفظ بیشتر حریم خصوصی کوشید. پارتیشن های شیشه ای در دو نوع تک جداره و دو جداره طراحی و ساخته می شوند.

جنس پارتیشن اداری چیست ؟

جنس پارتیشن اداری چیست ؟

پارتیشن اداری آلمینیومی

پارتیشن های اداری آلمینیومی نیز طرفداران زیادی دارند. این پارتیشن ها می توانند به صورت قاب یا فریم با دیگر مواد ترکیب شوند و یا به صورت یک پارچه از المینیوم ساخته شوند. پارتیشن آلمینیومی مقاومت بسیار بالایی دارد. می تواند عایق بسیار مناسبی برای جلوگیری از ورود سر و صدا به شمار آید. این نوع پارتیشن ها علاوه بر برخورداری از مقاومت زیاد، بسیار سبک هستند. مهم ترین قسمت قضیه این است که پارتیشن های ساخته شده از المینیوم به لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان