خرید پارتیشن اداری شیشه ای

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۹

پارتیشن های اداری کارایی های بسیار زیادی دارند. طراحی و تولید آن ها در طرح های گوناگون و کیفیت ها و جنس های مختلف سبب شده است که این روزها به یکی از کاربردی ترین وسایل اداری به شمار ایند و تمایل به استفاده از پارتیشن های اداری روز به روز رو به گسترش است و در هر اداره ای حداقل یک نمونه پارتیشن وجود دارد. خرید پارتیشن اداری شیشه ای این روزها بسیار باب شده است و به عنوان یکی از برنامه های مهم هر شرکت یا اداره و یا میحط های کاری دیگر مطرح می شود. در ادامه به دلایل این رویکرد فراگیر می پردازیم

پارتیشن شیشه ای ارزان تر است

در مقایسه با هزینه و زحمتی که نصب دیوارهای سنتی می تواند در بر داشته باشد، می توان گفت که نصب و اجرای پارتیشن اداری شیشه ای بسیار مقرون به صرفه است و هزینه و زحمت بسیار پایینی را در بر دارد. از طرفی نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای بسیار آسان است و نیازی به تغییرات اساسی و بنیادی ندارد. عبور نور از شیشه ، برخلاف سایر پارتیشن ها،  در طول روز نیازی به روشن کردن چراغ نباشد. از این رو می توان گفت که به این صورت می توان در هزینه های جاری شرکت یا اداره صرفه جویی نمود.

برخورداری از نور طبیعی با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای

استفاده از پارتیشن های غیر شیشه ای کارمندان را نیازمند استفاده از لامپ و بهره گیری از نور غیر طبیعی می کند. برخوردار نبودن از نور طبیعی، به مرور سبب ایجاد تغییرات روحی نامناسب برای کارمندان می شود. از این رو استفاده از پارتیشن های طبیعی می تواند بسیار موثر باشد و کارایی کارمندان و میزان بهره وری از آنان را افزایش دهد.

حفظ حریم خصوصی کارمندان با پارتیشن اداری شیشه ای

بسیاری از افراد تصور می کنند به دلیل این که آن سوی دیوار شیشه ای قابل رویت است، استفاده از دیوار شیشه ای سبب کاهش حریم خصوصی کارمندان می شود و می تواند مخل تمرکز آنان شود. در صورتیکه کارفرمایان می توانند با استفاده از شیشه های مات علاوه بر فراهم کردن نور کافی برای کارمندان حریم خصوصی آنان را نیز حفظ نمود.

مقاومت در برابر سر و صدا در پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیش های اداری شیشه می تواند عایق بسیار مناسبی  در برابر سر و صدا به شمار بیاید. توضیح این که استفاده از پارتیشن اداری دوجداره شیشه ای به جای پارتیشن اداری تک جداره ی شیشه ای برای ممانعت از سر و صدا گزینه ی بهتری به نظر می آید

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان