خرید پارتیشن ثابت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۵

یکی از تقسیم بندی هایی که برای پارتیشن ها در نظر می گیرند، دسته بندی آن ها به دو نوع ثابت و متحرک است. همان طور که از نام هر یک از آن ها بر می آید، پارتیشن متحرک نوعی از پارتیشن است که می تواند اعمال شود و هر لحظه که کاربر اراده کند آن را جا به جا کند. اما پارتیشن ثابت از قابلیت جا به جایی دشوار تری برخوردار است. معمولا پارتشن ثابت را برای مکان هایی استفاده می کنند که نیاز به ایجاد تغییرات و جا به جایی نداشته باشد. اگر قصد خرید پارتیشن ثابت را دارید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید. لازم به ذکر است که پارتیشن اداری  تک جداره و پارتیشن دوجداره در دو نوع ثابت و متحرک موجود است.

پارتیشن ثابت از نوع  دیوار کاذب

یکی از انواع پارتیشن های ثابت دیوار های کاذب هستند. این دیوارها معمولا از جنس کناف تهیه می شوند. خصوصیت ویژه و مزیت برتری بخش آن این است که می توان آن ها را حتی پس از آن که کار ساخت و ساز محل موردنظر به پایان رسید، طراحی و اجرا کرد. این دیوارها را می توان با هر متریالی که مورد نظر است پوشش داد. بسته به نوع محیطی که این نوع پارتیشن ها در آن جا اجرا می شود، می توان از انواع گوناگون ان ها استفاده کرد. برای مثال، دیوارگچی برای غالب محیط ها به کار می رود. این نوع دیوار کاذب از پر کاربردترین نوع دیوارهای کاذب به شمار می رود. دیوارهای ضد رطوبت: معمولا برای استفاده در حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه و سایر جاهایی که با رطوبت در ارتباط است مورداستفاده واقع می شود. دیوار شیشه ای: دیوارهای شیشه ای برای مکان هایی استفاده می شوند که امکان آتش سوزی در آن ها بالاست.

خرید پارتیشن ثابت

خرید پارتیشن ثابت

مزایای خرید پارتیشن دیوار کاذب

یکی از بهترین ویژگی های دیوارهای کاذب وزن آن هاست. دیوارهای کاذب تا ۱۵ درصد سبک تر از دیوارهای آجری هستند. این مزیت وقتی بیشتر به چشم می آید که شما بدانید، وزن سبک این دیوارها مقاومت ساختمان را در برابر زلزله بیشتر می کند و حتی در صورت خراب شدن این دیوارها، برخورداری از وزن سبک، سبب می شود که خطر جانی افراد را تهدید نکند. از طرفی سبکی وزن این دیوارها و مصالح مربوط به آن ها سبب می شود که کارگران در زمان ساخت این دیوارها، با سرعت بیشتری کار کنند و از این رو سرعت اجرای کار را بالا ببرند و کار دیوار کشی شما با سرعت بسیار بالایی به پیش برود.  دسترسی راحت و سریع به تاسیسات الکتریکی ساختمان نیز می تواند یکی دیگر مزیت های این نوع دیوارها به شمار آید. اگر این تاسیسات دچار اشکال شود شما می توانید به راحتی متوجه ان شوید و از طرفی به راحتی آن را تعمیر نمایید و قسمت اسیب دیده ی دیوار را بسیار راحت و اسان تعمیر نمایید. از این رو برای تعمیر این گونه تاسیسات با دردسرهایی که دیوارهای آجری می توانند برای شما به وجود بیاورند، مواجه نمی شوید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان