مدل جدید پارتیشن مخصوص حمام و دستشویی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۱

پارتیشن ها همواره به عنوان یکی از وسایل بسیار کاربردی برای ادارات و منازل کارایی داشته اند. این وسایل عموما در اداره ها نقش هایی اساسی ایفا می کنند. برای مثال پارتینش اداری دوجداره یکی از انواع بسیار پر کاربرد پارتیشن اداری است که می تواند در ایجاد فضای منحصر به فرد برای هر یک از کارمندان مایه ی ایجاد تمرکز و در نهایت بازدهی مناسب برای افراد شود. پارتیشن ها در منزل نیز نقشی بسیار موثر ایفا می کنند. شما می توانید به راحتی نواقص منزل خود را با استفاده از آن ها بپوشانید و تمهیدی بیندیشید که محیط یک پارچه ی منزل شما در بر دارنده ی فضاهای گوناگون با کاربرد های خاص خود شوند. یکی از انواع بسیار دوست داشتنی و پر طرف دار پارتیشن که عموما در منازل نقش موثری ایفا می کنند پارتیشن های متحرک هستند. این روز ها در زمینه ی طراحی و تولید انواع پارتیشن خلاقیت های نوینی صورت می گیرد از این رو در این مقاله به ذکر یک مدل جدید پارتیشن مخصوص حمام و دستشویی می پردازیم.

پارتیشن تنظیم شونده

این روز ها در زمینه ی تولید انواع پارتیشن خلاقیت های بی نظیری صورت می گیرد. این خلاقیت ها به همان نسبت که می تواند در دکور منزل ما موثر واقع شوند، می توانند با کارایی های منحصر به فرد و ویژه ی خود باعث برطرف شدن بسیاری از نیازهای ما باشند. یکی از انواع این پارتیشن های خلاقانه پارتیشن تنظیم شونده ی متحرک است که می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای اتاق خواب و یا حمام و دستشویی باشند.

مدل جدید پارتیشن مخصوص حمام و دستشویی

مدل جدید پارتیشن مخصوص حمام و دستشویی

 امکانات پارتیشن تنظیم شونده

این پارتیشن ها با جای مخصوصی که برای حوله و آینه  برای آن ها در نظر گرفته شده اند می توانند کارایی بسیار بالایی داشته باشند. از طرف دیگر ، تمهیدی که برای قرار گرفتن برخی لوازم ضروری مخصوص حمام در آن ها  ، اندیشیده شده است، می تواند در ایجاد محبوبیت بیشتر آن ها نقشی موثر داشته باشد. نکته ی قابل توجه در این پارتینش ها این است که این پارتیشن ها از بدنه استیل ضد رطوبت ساخته شده اند و روکش آن ها جنس های گوناگونی دارد برخی از آن ها جنس چرم دارند و برخی دیگر پارچه.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان