مدل پارتیشن اداری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲

کارایی و طراحی متنوع پارتشن ها این روزها سبب شده است که از آن ها به عنوان یکی از ملزومات همیشگی ادارات، شرکت ها، سازمان ها و سایر محیط های کاری استفاده شود. استفاده از پارتیشن ها در منازل مسکونی نیز همیشه این روز ها به عنوان یکی از لوازم ضروری، رو به گسترش است. پارتشن های به کاررفته در ادارات بر حسب نیازها، نوع کار، سلیقه ی افراد و شرایط دیگری می تواند متنوع باشد. یکی از انواع پر کاربرد آن پارتیشن اداری دوجداره است که نسبت به پارتیشن اداری تک جداره مزیت هایی دارد که توانسته است توجه افراد را بیش از پیش به خود جلب نماید و استفاده از ان را بیشتر رواج دهد. اما به لحاظ مدل های موجود در بازار، مدل پارتیشن اداری بسیار متنوع است . اگر قصد کرده اید که اطلاعاتی در باره ی انواع مدل پارتیشن اداری کسب کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مدل پارتیشن اداری

مدل پارتیشن اداری

پارتیشن اداری سراسری

یکی از انواع بسیار کاربرد پارتیشن اداری پارتیشن اداری سراسری است. در این نوع از پارتیشن، سراسر کف تا سقف با دیواره ی پارتیشن پوشیده می شود. تصور رایج این است که استفاده از این پارتیشن ها سبب می شود که دید افراد به بیرون به طور کامل از بین برود و ارتباط فرد با دنیای خارج قطع می شود. اما باید یادآور شد که این تصور، اشتباه است و بسته به جنس مورد استفاده برای پارتیشن، می توان میزان ارتباط خود را با بیرون از پارتیشن تعیین کرد. برای مثال تعبیه ی درب های شیشه ای برای این نوع پارتیشن می تواند همچنان مایه ی اشراف به بیرون از این فضا باشد

پارتیشن کابینی

کابین ها یکی دیگر از انواع پر کاربرد پارتیشن ها هستند. چیزی که این نوع پارتیشن را از پارتیشن های سرتاسری متمایز می کند این است که ارتفاع پارتیشن کابینی تا نیمه است. اما در عین حال می تواند تا حدود بسیار زیادی حریم افراد را حفظ کند. این پارتیشن ها به راحتی جا به جا می شوند و افراد می توانند با استفاده از جا به جایی آن ها به راحتی در دکوراسیون خود تغییراتی را ایجاد نمایند. این کابین ها چهار دیوار و یک در دارند.

پارتیشن آکاردئونی

این نوع پارتیشن ها نیز از پارتیشن های کف تا سقف است. ویژگی ممتاز این نوع پارتیشن این است که به راحتی قابل حمل و نقل هستند.

پارتیشن قابل حمل

همان طور که از نام این نوع بر می آید، این پارتشن ها از قابلیت حمل و نقل برخوردار هستند. این پارتیشن ها عموما بر روی غلتک ساخته می شوند. معمولا این نوع پارتیشن ها برای فضا سازی موقت استفاده می شوند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان