مزایای استفاده از پارتشن ثابت دیوار کاذب چیست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۴

پارتیشن های ثابت یکی از جایگزین های مدرن و خردمندانه برای دیوارهای آجری قدیمی به حساب می آیند. مزیای بی نظیر این محصول و برتری های ان نسبت به دیوارهای آجری سبب می شود که روز به روز روی آوری و استقبال افراد از آن ها بیشتر و بیشتر شود. یکی از بهترین برتری های این محصول نسبت به دیوارهای آجری این است که این محصولات وزن بسیار سبکی دارند و در نتیجه ی این وزن سبک می توان یاد آور شد که از مقاومت بالایی در برابر حوادثی مانند زلزله برخوردار است. دیوارهای ثابت  در انواع مختلفی وجود دارند  و می توان بسته به مکانی که در آن مورد استفاده واقع می شوند ، متریال مورد استفاده در آن را تعیین نمود. برای مثال در مکان هایی همچون اشپزخانه ها و حمام و سرویس های بهداشتی، نوع ضد رطوبت استفاده می شود و در اماکن معمولی دیوار گچی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که قصد خرید پارتیشن دارید و مایلید بدانید که مزایای استفاده از پارتیشن ثابت دیوار کاذب چیست تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

ممانعت از ورود سر و صدا

یکی از بهترین ویژگی های پارتیشن ثابت دیوار کاذب این است که این دیوارها می توانند از ورود سر و صدا به مکان مورد نظر تا حدود بسیار زیادی جلوگیری به عمل اورند. در واقع این نوع پارتیشن نسبت به سایر انواع آن، مقاومت بیشتری در برابر سر و صدا دارد و می تواند تا حدود بسیار زیادی از ورود سر و صدا به داخل جلوگیری نماید. به علاوه استفاده از موادی همچون پشم سنگ و پلی استایرن می تواند مقاومت آن را دو چندان کند.

مزایای استفاده از پارتشن ثابت دیوار کاذب چیست

مزایای استفاده از پارتشن ثابت دیوار کاذب چیست

پارتیشن ارزان

یکی از بهترین مزیت هایی که می توان برای دیوارهای کاذب نام برد، مقرون به صرفه بودن آن است. این دیوارها بعد از نصب و اجرا از قابلیت رنگ آمیزی برخورداند و برای این کار نیازی به گچ نیست. از این رو می توان گفت که سرعت بالای اجرا نیز علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حاشیه ای یکی دیگر از مزایای آن به شمار می رود.

دسترسی آسان به تاسیسات الکتریکی  داخل دیوار

یکی دیگر از خوبی های استفاده از پارتیشن ثابت دیوار کاذب این است که شما عزیزان به راحتی می توانید به تاسیسات داخل این دیوار دسترسی داشته باشید و در مواقع لزوم به راحتی مشکل آن ها را پیدا کنید و نسبت به تعمیر دیوار اقدام نمایید. از طرفی خرابی های به بار امده بر روی دیوار را نیز می توانید به راحتی رفع و رجوع نمایید و آن را در زمان بسیار اندکی به اسانی هر چه تمام تر تعمیر نمایید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان