مزایای پارتیشن های اداری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

مزایای پارتیشن های اداری

مزایای پارتیشن های اداری : پارتیشن اداری در انواع و ابعاد مختلف در مکان ها و محیط های مختلفی قابل نصب و طراحی هست. برای مثال در یک اداره با ۱۰۰ کارمند که هر کدام از کارمندان نیاز به یه اتاق کار جداگانه دارند به وسیله پارتیشن می توان به آسانی و هزینه اندک برای هر کدام اتاق کار جدا ساخت. و یا در یک کارگاه تولیدی نیاز به چندین اتاق پرو است که می توان با استفاده از پارتیشن اداری با هزینه کم این کار را انجام داد.

پارتیشن های اداری در انواع و اقسام مختلف قابل طراحی و ساخت هستند. فراوانی طرح ها به راحتی جواب گوی نیاز های مشتریان خواهند بود. ویژگی منحصر به فرد پارتیشن های اداری تغییر و جابجایی آسان انها است. به عنوان مثال مدیر شرکتی برای تغییر اتاق مدیریتی خود نیاز به یک اتاق دیگر در کنار محل کار خود است. این اتاق باید به صورتی طراحی شود که فقط از داخل دفتر خود وارد اتاق شود. برای این کار یک اتاق با توجه به ابعاد خواسته شده ساخته می شود و از پارتیشن قبلی یک در برای رفت آمد باز می شود. هزینه ایجاد یک اتاق با توجه به دیوارهای بتونی بسیار ناچیز است. 

مزایای دیگر پارتیشن های اداری نسبت به سایر پارتیشن ها 

  • اجرای سریع و آسان نسبت به آجر و سنگ بلوک
  • کاهش هزینه اجرا نسبت به سایر فضا سازی ها.
  • امکان نظارت بر کل سیستم و پرسنل اداری برای مدیریت
  • امکان تغییر مکان و جابجایی آسان پارتیشن‌های اداری
  • امکان نصب و تغییر شکل سریع و اسان پارتیشن اداری
مزایای پارتیشن های اداری

مزایای پارتیشن های اداری

تنوع رنگ و طرح در پارتیشن های اداری از دیگر مزیت های این نوع پارتیشن هاست. برای مثال در یک مهدکودک برای سنین مختلف و یا جنسیت افراد باید کمد دیواری و یا اتاقک ساخته شود. با توجه به تنووع رنگ و طرحها می توان انواع مختلف طرح را برای کودکان طراحی و اجرا کرد.

پارتیشن اداری تکتا طراح و سازنده ی انواع مختلف پارتیشن های اداری با بیش از ۱۵ سال کار اجرایی و سابقه کار در فرودگاه امام خمینی، وزارت کار و رفاه اجتماعی، سفارت فرانسه و ورزشگاه آزادی آماده ی پذیرش طراحی و ساخت انواع مختلف پارتیشن اداری در سرتاسر کشور را دارد.

برای دیدن نمونه کارها به گالری مراجعه کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان