پارتیشن آکاردئونی چیست ؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۶

پارتیشن ها این روزها کارآیی های بسیار زیادی دارند. این محصولات ان قدر می توانند مفید باشند که کم کم به یکی از ملزومات هر منزل یا محیط کاری بدل می شوند. پارتیشن ها از یک جنبه می توانند به دو دسته ی متحرک و غیر متحرک تقسیم بندی شوند. پارتیشن های غیر متحرک همانطور که از نام آن ها پیداست، قابلیت جابه جایی ندارند و همچون یک دیوار عمل می کنند. اما پارتیشن های متحرک به وسیله ی یک ریل که از کف یا سقف قابلیت تحرک دارد، باز و بسته می شوند. این پارتیشن ها این امکان را فراهم می سازند که هر مکان را به طور موقت تقسیم بندی کنند. این نوع پارتیشن ها معمولا چهار لت دارند که به وسیله ی لولا به یک دیگر وصل شده اند. فریم دور این پارتیشن ها معمولا از جنس ام دی اف تهیه می شود و داخل آن می تواند با مواد متفاوتی مثل پارچه، چوب، چرم، شیشه، بامبو و یا ترکیبی از هر یک از آن ها پر شود. پارتیشن های متحرک به دو دسته ی پارتیشن پانلی و پارتیشن آکاردئونی تقسیم بندی می شوند. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که پارتیشن اکاردئونی چیست ؟ و چه تفاوتی با سایر نمونه های پارتیشن دارد.

تفاوت پارتیشن های پانلی و پارتیشن های آکاردئونی

پارتیشن های متحرک برای مکان هایی استفاده می شود که قرار است به طور موقت آن ها را از هم مجزا کرد و بارزترین خصوصیت آن ها این است که می توان به صورت موقت می توان آن ها را جمع کرد. پارتیشن های پانلی این امکان را فراهم می کنند که فضا به صورت موقت تقسیم بندی شود و در عین مجزا بودن، ارتباط بین دو قسمت برقرار است. اما پارتیشن های آکاردئونی فضا را به صورت کامل تقسیم بندی می کند. و می تواند دو فضای کاملا مستقل را ایجاد کند. قیمت پارتیشن اداری آکاردئونی نسبتا مقرون به صرفه است.

پارتیشن آکاردئونی چیست ؟

پارتیشن آکاردئونی چیست ؟

کارایی پارتیشن های آکاردئونی

پارتیشن های آکاردئونی معمولا در محیط های اداری کارایی زیادی دارند. این نوع پارتیشن ها علاوه بر این که می توانند محیط را فضا بندی کنند و قسمت های جداگانه ای را فراهم آورند، با شکل زیبا و ظاهر جذابی که دارند می توانند نقشی موثر در دکوراسیون محیط داشته باشند.

پارتشین آکاردئونی در چه مکان هایی استفاده می شود

پارتیشن های آکاردئونی در مکان های گوناگونی استفاده می شوند. برای مثال سازمان ها، اداره ها، مساجد، شرکت ها، بیمارستان های و سایر فضاهایی که به صورت یک پارچه ساخته می شوند و نیاز دارند که گاهی به صورت موقت فضاهای اختصاصی داشته باشند، کارایی دارند. قابلیت ریلی این نوع پارتییشن ها سبب می شود که بسیار راحت باز و بسته شوند از این رو این پارتیشن ها طرفداران مخصوص به خود را دارد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان