پارتیشن آکوستیک چیست ؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۹

استفاده از پارتیشن اداری این روز ها به یکی از ضرورت های هر محیط کار بدل شده است. نیاز کارمندان به تمرکز و دقت بالا، سبب می شود که کارفرمایان در پی ایجاد و تامین محیطی امن و بی سر و صدا برای آنان باشند. از این رو پارتیشن اداری دوجداره به گزینه ای مطمئن و پر طرف دار از سوی کارفرمایان برای محیط های اداری به شمار می رود. استفاده از پارتیشن های اداری آن هم از نوع دوجداره می تواند سبب افزایش بهره وری کارمندان و بالا رفتن راندمان کاری آن ها شود و از این رو به لحاظ اقتصادی نیز برای کارفرمایان بسیار به صرفه است. یکی از انواع بسیار پر طرف دار و مرغوب و پر کاربرد پارتیشن های اداری، نوع آکوستیک آن است. اگر در پی خرید یک پارتیشن اداری ارزان و مناسب هستید، این مقاله با عنوان پارتیشن آکوستیک چیست ؟ را مطالعه نمایید.

ویژگی های پارتیشن آکوستیک دوجداره

یکی از بهترین قابلیت های این نوع پارتیشن این است که از شیشه های چهار جداره برخوردار است. اما ظاهر آن کاملا مشابه نمونه های دیگر پارتیشن های دوجداره است. این نوع پارتیشن اداری از ترکیب شیشه و ام دی اف ساخته می شود. تفاوت این پارتیشن آکوستیک با سایر پارتیشن های دوجداره تنها در چهار جداره بودن شیشه های آن در قسمت های شیشه خور است و از طرفی پانل ام دی اف آن نیز در میان دو جدار خود یک لایه ی آکوستیک دارد که مانع ورود سر و صدا می شود.

پارتیشن آکوستیک چیست ؟

پارتیشن آکوستیک چیست ؟

تنوع ظاهری پارتیشن آکوستیک

علیرغم ویژگی های متمایز کننده ی این نوع پارتیشن، که می تواند تا حدود بسیار زیادی عایق صوت باشد و محیطی ساکت را برای کارمندان فراهم آورد، به لحاظ ظاهری همچون دیگر پارتیشن ها می توان آن ها را در ابعاد، رنگ، طرح دلخواه سفارش داد و با توجه به نوع دکوراسیون آن را تهیه کرد و در انتخاب نوع آن محدودیتی وجود ندارد.

امکان ایجاد ارتباط بین فضای داخل و خارج از پارتیشن آکوستیک

با توجه به این که این نوع پارتیشن از یک قسمت شیشه ای برخوردار است، امکان ایجاد ارتباط بصری بین داخل و خارج از کابین به راحتی مهیا می شود. و علیرغم این که هیچ گونه صدایی از خارج به درون نمی آید و از بیرون از کابین به درون آن نفوذ نمی کند، ارتباط با دنیای بیرون از آن کاملا قطع نمی شود و کارفرما می تواند به عملکرد کارمند خود اشراف داشته باشد و او را زیر نظر داشته باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان