پارتیشن های تکجداره

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

پارتیشن های تکجداره

پارتیشن های تکجداره :پارتیشن های تک جداره نوع خاصی از پارتیشن اداری محسوب می شوند. برای نصب از چهارچوب های فلزی از جنس آلومنیوم استفاده می شود. نحوی نصب به اینگونه است که چهارچوب های فلزی دارای شیار به قطر ۶ میل هستند که ورقه های MDF به راحتی درون آنها قرار می گیرند. در روشی دیگر تها از خود ورق های ام دی اف برای ساخت استفاده می شود.

پارتیشن های تکجداره

پارتیشن های تکجداره

انواع مدل های پارتیشن تکجداره 

در این نوع پارتیشن مانند پارتیشن دوجداره می توان ارتفاع کار را تا سقف یکی کرد ویا می توان به هر ارتفاعی که مورد نیاز است طراحی کرد. در این نوع مدل می توان از شیشه های سندبلاست شده برای زیبایی کار استفاده کرد. از پارتیشن تکجداره نیز می توان برای ساخت پارتیشن متحرک کمک گرفت.

پارتیشن تکجداره در کجا استفاده می شود؟

پارتیشن تک جداره در بیمارستانها، اداره ها، مدارس، مراکز آموزشی، مراکز نظامی و غیره  کاربرد فراوان دارد. برای مثال در یک محیط آموزشی برای کلاس بندی، دفتر کار ویا دفتر مدیر از این روش پارتیشن بندی استفاده می شود.

مزایای پارتیشن تک جداره

  • پارتیشن های تک جداره در رنگ ها و ترکیب های متنوعی تولید و عرضه می شوند و در نتیجه هر نوع سلیقه ای را راضی می کنند.
  • پروسه نصب پارتیشن تک جداره خیلی سریع و آسان است.
  • پروسه دمونتاژ پارتیشن تک جداره هم مانند پروسه نصب آن سریع و بی دردسر است.
  • قیمت پارتیشن تک جداره نسبت به پارتیشن دو جداره کمتر است
  • بسیار زیبا و جذاب است.

معایب پارتیشن تک جداره

  • پارتیشن تک جداره خاصیت آکوستیکی ندارد.
  • پارتیشن تک جداره عایق حرارات و گرما نیست.

چرا پارتیشن های تک جداره محدودیت دارند؟

پارتیشن تکجداره محدودیتهای زیادی در استفاده و نصب داشته و بیشتر در فضاهایی استفاده میشود که طرح تقسیم بندب فضاها نا مشخص بوده و تیغه چینی مشخص و برای مدت طولانی طراحی نگردیده است و صرفا برای زمان کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد دارند.

برای طراحی محیط اداری و یا محیط آموزشی خود قبل از هر تصمیمی با گروه پارتیشن اداری تکتا تماس بگیرید. برای سفارش با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۱۵۵۷۶۸ تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان