پارتیشن ثابت و پارتیشن متحرک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند. این محصولات از جنبه های گوناگون بررسی می شوند و از جهات مختلف قابلیت تقسیم بندی دارند. یکی از مهمترین و رایج ترین تقسیم بندی های موجود، در زمینه ی پارتیشن مسکونی و پارتیشن اداری است. در پارتیشن اداری با دو دسته ی پارتیشن اداری تک جداره و پارتیشن اداری دو جداره رو به رو هستیم. همچنین پارتیشن ها به لحاظ متریال به کار رفته در آن ها به دسته های گوناگونی تقسیم می شوند. این محصولات از نظر امکان تغییر موقعیت و جا به جایی به دو گونه ی پارتیشن ثابت و پارتیشن متحرک دسته بندی می شوند.

پارتیشن ثابت و پارتیشن متحرک

پارتیشن ثابت و پارتیشن متحرک

پارتیشن متحرک

پارتینش متحرک از امکان تغییر موقعیت برخوردار است. با استفاده از این پارتیشن ها می توان هر لحظه که اراده صورت گیرد، فضا را به گونه ای دیگر تقسیم بندی کرد و فضا سازی نمود.

وزن سبک پارتیشن متحرک

اگر بخواهیم به برخی از ویژگی این نوع از پارتیشن ها اشاره کنیم می توانیم از وزن سبک آن ها یاد کنیم. به گونه ای که امکان حمل و نقل راحت را برای کاربران فراهم می نماید. حمل و نقل این نوع از پارتیشن ها بسیار آسان است .

مدل پارتیشن متحرک

پارتیشن های متحرک از انواع گوناگونی برخوردارند. یکی از انواع رایج و پر کاربرد این پارتیشن ها، نوع یک پارچه ی آن است. انواع دیگر آن شامل کرکره ای، تاشو و کشویی است. امکان فضا سازی با این نوع از پارتیشن ها به حداکثر می رسد.

پارتیشن ثاببت

همان طور که از نام آن بر می آید، به نوعی از پارتیشن گفته می شود که امکان تغییر موقعیت و دگر گون کردن فضا به وسیله ی آن وجود ندارد. وزن این نوع از محصولات بسیار سنگین تر از نوع متحرک است و برای محیط هایی به کار می رود که افراد، پس از تعبیه ی آن قصد جا به جایی و تغییر موقعیت آن را ندارند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان