پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم : این نوع پارتیشن که اغلب شیشه ای است، پروفیل آلومینیوم کاملا با کیفیت بالا به کار گرفته شده و پروفیل حاصل در مراحل مختلف تولید محصول بالاترین کیفیت و کاربرد را به ما می دهد . این تفاوت کیفیت شامل سختی و استقامت پروفیل های استفاده شده در پارتیشن شیشه ای می باشد که باعث می شود از تاب خوردگی و لرزش شیشه های پارتیشن جلوگیری کند . پروفیل این پارتیشن به سبب داشتن ضخامت و مقاومت بالا به ما این اجازه را داده که محصول در ظریف ترین حد ممکن تولید شده و بسیار چشم نواز باشد.

سختی و کیفیت بالا پروفیل های استفاده شده به ما این امکان را می دهد تا در صورت جابه جایی محل و تغییر در شکل ظاهری همان پارتیشن موجود را باز طراحی کرده و در محل جدید نصب کنیم.

محل نصب پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای را اغلب در خانه های ویلایی برای نمای بیرونی استفاده می کنند. اکثر خانه های ویلای که دارای بالکن و یا پنتاس هستند برای جلوگیری از ورود باران و یا باد از پارتیشن های شیشه ای استفاده می کنند.

هزینه نصب پارتیشن های شیشه ای

هزینه این نوع پارتیشن ها نسبت به سایر پارتیشن ها کمی پایینتر است. هزینه پایین زیبایی و جذابیت این نوع پارتیشن ها افراد زیادی را برای استفاده از این نوع سازه های تشویق می کند.

نگهداری و تعمیر پارتیشن های شیشه ای

این نوع پارتیشن ها به لحاظ ظریف بودن احتیاج به مراقبت بیشتری نسبت به پارتیشن های دو جداره و تکجداره دارند. زیرا جنس این نوع پارتیشن ها از شیشه های ۸ و یا ۱۰ میل هستند که در برابر برخورد با اجسام سخت حالت شکننده دارند. در صورت شکستن این پارتیشن ها باید مراقب بود تا مشکلی برای کسی پیش نیاید. این پارتیشن ها در صورت شکستن قابل تعویض هستند. 

انواع مختلف شیشه ی پارتیشن شیشه ای

شیشه های بکار رفته در این نوع پارتیشن ها ۸ و ۱۰ میل هستند. این شیشه ها در رنگ های روشن، مات و سورمه ای نیز تولید می شوند. 

برای کسب راهنمایی و مشاوره  رایگان در مورد انواع مدل ها و طرحهای موجود  با ما تماس بگیرید. مدیریت تکتا پارتیشن با مراجع به مکان مورد نظر بصورت حضوری مشاوره رایگان ارائه می دهند.

تکتا پارتیشن طراح و ارائه دهنده انواع پارتیشن های اداری شامل پارتیشن تکجداره و دو جداره

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان