پارتیشن های اداری قابل جابجایی یا متحرک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

پارتیشن های اداری قابل جابجایی یا متحرک

پارتیشن های اداری قابل جابجایی یا متحرک: پارتیشن های قابل حمل یک مشکل از دیوارهای موقت هستند که باید به جای دیوارهای دائمی اتاق ها را تقسیم کنند آنها می توانند بصورت بخش به بخش به هم متصل شوند یا بسته به سازنده به عنوان یک واحد در دسترس باشند دیوارهای قابل حمل ممکن است ثابت یا روی غلطک ها سوار شوند در حالی که بعضی دیگر ممکن است بصورت جداکننده تا شو ، یا سبک باشد.

پارتیشن متحرک

پارتیشن متحرک

پارتیشن های متحرک چگونه نصب می شوند؟

دیوارهای قابل حمل به طور کلی بر روی کف یا سقف متصل نیستند برخلاف جداکننده های معلق ، پرده ، لوله و درپوش آنها در اتاق های اداری سنتی متفاوتند و در آن دیوارهای قابل حمل اغلب موظفند به طور موقت از یک فضای کاری دائمی استفاده کنند مانند استفاده از نمایشگاههای هنری ، کلاس های درس ، مناطق تریاژ ، نمایشگاه تجاری و موارد مشابه بسته به سازنده ، دیوارهای قابل حمل ممکن است انباشته ، برش خورده یا بر روی چرخها باشند ، که باعث تحرک و سهولت ذخیره سازی می شود . پارتیشن دیوار قابل حمل دارای دو قسمت انتهایی کامل پانل هست که پشتیبانی ، سختی و حفظ حریم خصوصی را فراهم می کند برخی نیز در کاهش سر و صدا تاثیر دارند.

جنس پارتیشن ها متحرک از چیست؟

به طور معمول پارتیشن های متحرک را می توان از پارتیشن دوجداره و تک جداره ساخت. 

پارتیشن متحرک در کجا کاربرد دارد؟

اغلب از این نوع پارتیشن ها در بیمارستان ها مراکز پزشکی و درمانگاه ها و برگزاری همایش ها استفاده می شود در مواردی دیگر حتی از در های کشویی نیز ایز این نوع پارتیشن استفاده می شود. از این نوع پارتیشن ها برای استفاده های موقت در مکان های عمومی بیشتر استفاده می شود. به عنوان مثال برای برای برگزاری یک همایش در دانشگاه نیاز به دیوار موقت است بنابراین نمیتوان برای برگزاری یک همایش یک دیوار بتونی موقت ایجاد کرد بنابراین با استفاده از پارتیشن ها تک جداره می توان با کمترین هزینه و زمان برای مدتی کوتاه از پارتیشن های MDF ای استفاده کرد. 

برای مشاوره و سفارش پارتیشن های متحرک می توانید از طریق سایت تکتا پارتیشن اقدام نمایید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان