پارتیشن های متحرک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۵

پارتیشن های قابل حمل یک مشکل از دیوارهای موقت هستند که باید به جای دیوارهای دائمی اتاق ها را تقسیم کنند آنها می توانند بصورت بخش به بخش به هم متصل شوند یا بسته به سازنده به عنوان یک واحد در دسترس باشند دیوارهای قابل حمل ممکن است ثابت یا روی غلطک ها سوار شوند در حالی که بعضی دیگر ممکن است بصورت جداکننده تا شو ، یا سبک اکاردئون باشد.

دیوارهای قابل حمل به طور کلی بر روی کف یا سقف متصل نیستند برخلاف جداکننده های معلق اکاردئونی ، پرده ، لوله و درپوش آنها در اتاق های اداری سنتی متفاوتند و در آن دیوارهای قابل حمل اغلب موظفند به طور موقت از یک فضای کاری دائمی استفاده کنند مانند استفاده از نمایشگاههای هنری ، کلاس های درس ، مناطق تریاژ ، نمایشگاه تجاری و موارد مشابه بسته به سازنده ، دیوارهای قابل حمل ممکن است انباشته ، برش خورده یا بر روی چرخها باشند ، که باعث تحرک و سهولت ذخیره سازی می شود . پارتیشن دیوار قابل حمل دارای دو قسمت انتهایی کامل پانل هست که پشتیبانی ، سختی و حفظ حریم خصوصی را فراهم می کند برخی نیز در کاهش سر و صدا تاثیر دارند.

پارتیشن قابل حمل

از پارتیشن های متحرک برای جدا کردن سریع فضا در جاهایی که پارتیشن های دائمی غیر متحرک مناسب یا غیرممکن باشد. استفاده می شود آنها همچنین می توانند به عنوان یک جدا کننده مناسب برای پوشش درب ورودی اتاق خواب آشپزخانه ، تجاری و دیگر مناطق پشتی مورد استفاده قرار گیرند

پارتیشن های عملیاتی یا دیوارهای پارتیشن تاشو شامل یک سری پانل هایی متصل هستند که از یک شیار فوقانی آویزانند در هنگام پهن کردن با استفاده از مهر و موم درب، کف وسقف حالت اکوستیک می کنند . هنگام جمع کردن نیز داخل دیوار ، سقف، کمد یا پکیج دیواری قرار می گیرند.

 

برخی از مشتریان