پارتیشن پارچه ای

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۳

گاهی احساس می کنید که نیاز دارید که در منزل خود تغییراتی ایجاد کنید. اما همیشه نمی توان از هر مصالحی برای ایجاد این تغییرات استفاده کرد. زیرا گاهی استفاده از آن ها می تواند هزینه ی بسیار زیادی را به دوش ما بگذراند  و یا ما را دچار درد سرهایی کنند که برایمان دشوار باشد از عهده ی آن ها بر آییم.  یکی از تغییراتی که گاهی احساس می کنید باید در منزل خود اعمال کنید، مربوط می شود به تقسیم بندی فضا. گاهی دلتان می خواهد فضای موجود را بزرگتر کنید و گاهی می خواهید آن را کوچکتر کنید. برای این منظور به نظر می رسد که در نظر گرفتن پارتیشن ها می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد و شما را از صرف هزینه و وقت اضافی در امان نگاه می دارد. پارتیشن ها انواع بسیار زیادی دارند. از جمله پارتیشن مسکونی و پارتیشن اداری. هر یک از این ها نیز خود به دسته های کوچکتری تقسیم بندی می شوند. برای مثال یکی از انواع پارتیشن هایی که می تواند خاصیت تزیینی داشته باشد و در منزل به خدمت گرفته شوند و بسیار دل نشین هم باشند، پارتیشن پارچه ای است که قصد داریم در این مقاله در باره آن صحبت کنیم.

انعطاف پذیری پارتیشن پارچه ای

بیشتر پارتیشن هایی که در گذشته از آن بهره می بردند از جنس چوب ساخته می شد. استفاده ی فراوان از این متریال برای ساخت پارتیشن به نوعی دلزدگی منجر شد. اما کم کم خلاقیت در زمینه ی طرح و جنس و رنگ و مدل پارتیشن ها پیشرفته شد و امروزه با متریال های گوناگونی پارتیشن ساخته می شود . یکی از این مواد اولیه برای ساخت پارتیشن پارچه است. یکی از تفاوت های ریشه ای پارتیشن چوبی و پارتیشن پارچه ای این است که پارتیشن چوبی بسیار سخت است و قابلیت انعطاف پذیری ندارد در صورتی که پارتیشن پارچه ای به راحتی شکل می گیرد و از شکل پذیری بسیار مناسبی برخوردار است. یکی از بهترین ایده هایی که در باره ی پارتیشن پارچه ای مطرح می شود این است که شما می توانید از ان به جای پرده ای که قرار است در میان دو فضا استفاده شود، بهره بگیرید و فضا را به صورت مناسبی تقسیم بندی نمایید.

پارتیشن پارچه ای

پارتیشن پارچه ای

جمع کردن پارتیشن پارچه ای

یکی دیگر از مزایای پارتیشن های پارچه ای این است که شما می توانیدهر لحظه که اراده کنید فضا را به وسیله ی آن تقسیم بندی کنید و تغییرات لازم را در آن اعمال نمایید و از طرف دیگر هر لحظه که دلتان بخواهد می توانید فضا را دوباره به حالت اول خود برگردانید و محیط را به شرایط قبل تغییر دهید. یکی از نکته هایی که باید در باره ی پارتیشن پارچه ای در نظر داشته باشید این است که باید در انتخاب پارچه ی مد نظر دقت کافی به خرج دهید. زیرا هرچقدر که پارچه ی مورداستفاده ضخامت بیشتری داشته باشد و جنس آن از کیفیت بهتری برخوردار باشد شما می توانید در ایجاد حریم شخصی و کور کردن میدان دید موفق تر عمل کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان