پارتیشن چوبی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۹

یکی از مهم ترین و ضروری ترین کارهایی که امروزه در ساختمان ها انجام می شود جدا کردن و تقسیم بندی فضای موجود است. استفاده از پارتیشن ها روز به روز بیشتر می شود و اشنایی افراد با کاربردهای بی نظیر آن ها سبب می شود که بییشتر و بیشتر به آن روی بیاورند. اگر بخواهیم به یکی از مهم ترین دلایل فراگیر شدن استفاده از پارتیشن اشاره کنیم باید از فضای محدود و متراژ کم منازل و سایر محیط ها یاد کنیم. در نتیجه ی کم بود فضا نیاز به تقسیم بندی حداکثری محیط با استفاده از محصولاتی همچون پارتیشن، بیشتر و بیشتر حس می شود. پارتیشن ها که به دیوار های جدا کننده هم معروف هستند، از مواد مختلفی تهیه می شوند . این که چه جنسی برای طراحی و تهیه ی یک نوع پارتیشن استفاده شود، به نوع نیاز و سلیقه ی افراد بستگی دارد. هر یک از این مواد دارای ویژگی و خاصیت منحصر به فرد خود است. یکی از انواع پارتیشن ها به لحاظ متریال به کار رفته در آن ها پارتیشن چوبی است.

پارتیشن چوبی ، محبوب ترین نوع پارتیشن

یکی از بهترین و رایج ترین پارتیشن هایی که از گذشته تا کنون رواج داشته و همچنان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است پارتیشن چوبی است. این پارتیشن ها نقشی تعیین کننده در فضا سازی و تلطیف و تزیین فضا و تکمیل دکوراسیون داخلی دارد.

 

انواع پارتیشن چوبی

اگر بخوا هیم به برخی از نمونه های پر کاربرد پارتیشن چوبی اشاره کنیم نباید از قفسه های کتاب غافل بمانیم. طراحی مدرن و ابداع و خلاقیت آن در زمینه ی ایجاد صفحه های مشبک و توخالی چوبی نیز توانسته است در مدرنیزه کردن این نوع پارتیشن نقشی اساسی ایفا کند.

ویژگی پارتیشن چوبی

چوب یکی از مواد بسیار پر کاربرد برای ساخت پارتیشن می باشد. این محصول ویژگی های منحصر به فرد بی شماری دارد که باعث شده است که در طراحی و تولید پارتیشن بسیار مورد استقبال واقع شود. برخی از ویژگی هایی که می توان برای ان برشمرد شامل این موارد است: مقاومت بالای چوب؛ چوب می تواند تا حدود بسیار زیادی در برابر انواع ضربات مقاومت کند و همین امر سبب روی آوری افراد به آن شده است. برخوردار بودن از خاصیت شکل پذیری بسیار زیاد یکی دیگر از ویژگی های چوب است. این خاصیت سبب می شود تا افراد بتوانند انواع طرح های گوناگون را برای اجرا سازی بر روی چوب بر گزینند و محدودیت خاصی در این زمینه نداشته باشند. هم خوانی با سبک ها ی گوناگون دکوراسیون داخلی یکی دیگر از ویژگی های جذاب چوب به شمار می رود. انواع پارتیشن اداری و پارتشن مسکونی را می توان با استفاده از چوب طراحی و تولید نمود.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان