چه پارتیشنی برای ادارات مناسب است ؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۴

پارتیشن این روزها با کاربردهای بسیار مفیدی که برای ما به ارمغان اورده اند، تبدیل شده اند به یکی از ملزومات زندگی ما. این اشیاء در زندگی ما می توانند نقش بسیار خوبی را ایفا کنند و نه تنها می توانند در ایجاد محیط دلنشین و فضاسازی به یاری ما بشتابند بلکه می توانند نقش بسیار موثری برای جذاب تر کردن دکوراسیون داخلی نیز ایفا نمایند. اگر شما هم از طرف داران پارتیشن ها هستید و به دنبال نوع مناسب آن می گردید و می خواهید بدانید که چه پارتیشنی برای ادارات مناسب است ؟ ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید

انواع پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری انواع گوناگونی دارد. مهم ترین تقسیم بندی هایی که در این رابطه انجام می شود تک جداره و دو جداره است.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن های تک جداره می توانند تا هر ارتفاعی که کاربر و یا مشتری سفارش دهد ساخته شود. اما کارشناسان توصیه می کنند که حداقل ارتفاع مورد نیاز برای این پارتیشن ها ۲۰۰ سانتی متر  است.

چه پارتیشنی برای ادارات مناسب است ؟

چه پارتیشنی برای ادارات مناسب است ؟

پارتیشن دوجداره

یکی از مهم ترین کاربرد های پارتیشن دوجداره برای ادارات این است که می توانند راندمان کاری کارمندان ادارات و شرکت ها و سازمان ها را افزایش داد. این افزایش راندمان کاری به این صورت انجام می شود که تقسیم بندی فضا و جدا کردن محیط کاری کارمندان از یک دیگر و از سایر مراجعان می تواند آرامش خیال و سکوت را به همراه داشته باشد. از این رو یکی از خواص این نوع از پارتیشن ها خاصیت آکوستیک بودن است. این پارتیشن ها بسته به سفارش مشتری می توانند دارای عایق باشند و برای ایجاد محیط کار و جذب سر و صدا به یاری کاربران می اید.

پارتیشن اداری ارزان قیمت

پارتیشن های اداری می توانند با موادی از جنس های گوناگون ساخته شوند. چوب، شیشه، فلز و … از انواع موادی است که در ساخت پارتیشن اداری به کار می رود. جنس ام دی اف یکی از رایج ترین موادی است که برای ساخت پارتیشن ها استفاده می شود. ام دی اف ارزان تر از سایر چوب هاست و ساخت پارتیشن از این مواد بسیار مقرون به صرفه تر از سایر مواد است. شیشه نیز یکی دیگر از موادی است که برای ساخت پارتیشن های اداری ساخته می شود و می تواند در قاب و یا فریمی با جنس ام دی اف قرار گیرد تا ضمن برخورداری از امنیت بیشتر، مقرون به صرفه تر باشد.علاوه بر آن استفاده از شیشه به عنوان پارتیشن اداری می توان فواید دیگری را نیز به همراه داشته باشد. فوایدی همچون، ایجاد فضایی پرنور تر و دل باز تر، ایجاد امنتیت به خاطر برخورداری از خاصیت ضد حریق شیشه و … .

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان