چگونه منزل را به وسیله پارتیشن تزیین کنیم ؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۹

چگونه منزل را به وسیله پارتیشن تزیین کنیم ؟

چگونه منزل را به وسیله پارتیشن تزیین کنیم ؟ این روزها پارتیشن ها کاربرد های زیادی یافته اند. شیوه های استفاده از آن ها آن قدر گسترده شده است که می توان گفت کم کم به یکی از ملزومات منازل و ادارات بدل می شوند. پارتیشن ها می تو

انند یک گزینه ی مناسب برای فضا سازی باشند. می توانند برای مکان های یک پارچه کاربرد بسیار زیادی داشته باشند و محیط های مناسبی را برای کارهای مختلف ایجاد کنند. اما یکی دیگر از ایده هایی که با استفاده از این وسایل عمومیت یافته است تزیین منزل با پارتیشن است. در این مقاله ما به این مطلب می پردازیم که چگونه منزل را به وسیله پارتیشن تزیین کنیم ؟

پارتیشن های مسکونی ، پارتیشن های اداری

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند. کاربرد هر یک از آن ها با دیگری متفاوت ا ست. آن ها به لحاظ جنس ، تک جداره یا دو جداره بودن، تزیینات و دیگر انواعی که می توان برای تقسیم بندی آن ها نام برد، می توانند برای محیط های اداری یا مسکونی استفاده شوند. پارتیشن های مسکونی و اداری با یک دیگر متفاوت هستند. کارایی آن ها نیز با یک دیگر فرق دارند.از این رو ظاهر، جنس، نوع، طرح و اندازه ی این دو با یک دیگر کاملا متفاوت از هم است.

چگونه منزل را به وسیله پارتیشن تزیین کنیم ؟

چگونه منزل را به وسیله پارتیشن تزیین کنیم ؟

فضا سازی با پارتیشن

در گذشته هر قسمت از منزل که قرار بود از سایر مکان ها مجزا شود را با استفاده از دیوار جدا می کردند. اما این روز ها که خانه ها کوچکترند و زیبایی ظاهری منزل برای افراد اهمیت زیادی دارد، استفاده از دیوار هم می تواند فضا را محدود تر و گرفته کند و هم گاهی سبب می شود که از زیبایی منزل کاسته شود. اما این روز ها می توان با استفاده از پارتیشن ها هم فضای مد نظر را به دست اورد و هم زیبایی و گرمی ویژه ای به محیط منزل بخشید.

 

پارتیشن در فضای ورودی منزل

یکی از مکان هایی که معمولا افراد برای پوشاندن آن علاقه دارند و دلشان می خواهد که یک تقسیم بندی مناسب برای آن جا صورت گیرد، ورودی منزل است معمولا همه ترجیح می دهند که بین ورودی منزل و سایر مکان ها یک وقفه و درنگ ایجاد شود و فضا به گونه ای طراحی شود که امکان اشراف از ورودی به همه جای منزل وجود نداشته باشد.از این رو بهتر است که این قسمت را به وسیله ی پارتیش های تزیینی بپوشانید.

پارتشن بندی نشیمن و غذا خوری

طراحی منازل ایرانی به گونه ای است که تمامی منزل به صورت یک پارچه طراحی می شود. معمولا کم بودن فضا سبب می شود که چنین حالتی به وجود بیاید. برای این که بتوانید قسمت های مختلف را از یک دیگر جدا کنید می توانید از انواع پارتیشن های تزیینی استفاده نمایید. برای مثال می توانید بین نشیمن و غذا خوری را به وسیله ی پارتیشن از یک دیگر جدا نمایید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان