۲ نکته مهم درباره پارتیشن اداری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

یکی از ضروری ترین مواردی که باید برای افزایش راندمان کاری در محیط  کار رعایت شود، ایجاد محیطی امن و آرام برای کارمندان است. محیطی بدون سر و صدا و به دور از مزاحمت هایی که ممکن است از سوی مراجعین برای کارمندان ایجاد شود. مطمئنا یکی از راه کارهای مناسب برای ایجاد چنین محیط کاری ای، پارتیشن بندی است. پارتیشن ها می توانند کمک بسیار موثری باشند برای این که محیطی دلنشین و امن و آرام برای کارمندان فراهم آید. از این رو پارتیشن اداری می تواند یکی از مهم ترین و ضروری ترین مواردی باشد که باید در محیط کار ایجاد شود. در این جا به ذکر ۲ نکته مهم درباره پارتیشن اداری پرداخته ایم.

طراحی پارتیشن اداری

برای طراحی پارتیشن اداری عوامل بسیاری در نظر گرفته می شود. برای مثال تعیین ارتفاع پارتیشن، شکل آن، جنس و طرح آن همه و همه به عواملی همچون نوع کار، محیط کار، محل کار و … بستگی دارد. برای مثال می توان با توجه به عوامل در نظر گرفته شده، از طراحی های چینی و همچنین منبت کاری برای تزیین آن استفاده کرد یا بسته به جایگاه شغلی و تعداد مراجعین و نوع کار کارمندان از پارتیشن های چوبی ، شیشه ای و یا فلزی استفاده کرد.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند، بستگی به جنس و کارآیی و طرح و … می توان از انواع مختلفی نام برد. ذیلا به چند نوع از این پارتیشن ها اشاره می کنیم.

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن های تک جداره معمولا از جداره و فریم شیشه و ام دی اف تهیه می شوند. تصمیم گیری برای ضخامت جداره بر عهده ی مشتری است. همچنین مشتری می تواند در باره ی ارتفاع این پارتیش ها و اینکه باید کوتاه، نیمه بلند یا بلند باشد و یا باید تا سقف ادامه داشته باشد، نظر خود را اعلام کند. به عقیده ی متخصا بهتر است ارتفاع در ای پارتیشن ها از ۲۰۰ سانتی متر بیشتر باشد. مشتریا می توانند همچنین سفارشی مبنی بر حک کردن لوگوی خود بر روی این پارتیش ها داشته باشند.

2 نکته مهم درباره پارتیشن اداری

2 نکته مهم درباره پارتیشن اداری

پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن های دو جداره به منظور جلوگیری از مزاحمت ها اعمال می شوند. معمولا برای محیط های کاری شلوغ و پر رفت و آمد و کارهای حساس که به تمرکز و آرامش نیاز دارد، استفاده می شود. این پارتیشن ها معمولا ایجاد شرایط آکوستیک و عایق صدا و … دو جداره ساخته می شوند. پیشنهاد شده است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان