۳ ایده برای پارتیشن بندی منزل

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۳

علاوه بر این که تمامی ادارات از داشتن پارتیشن اداری ناگزیر هستند، این روز ها همه ی افراد به تزیین منزل خود اهمیت می دهند. هر کسی دلش می خواهد که خانه ی او محیطی آرام و دلنشین برای تمامی اعضای منزل باشد. از این رو همه در تلاشند تا با هر وسیله ای این دلنشینی را ایجاد نمایند. یکی از ایده های افراد برای دلنشین تر کردن منزل این است که برای کاربرد های مختلف تقسیم بندی مناسبی برای فضای منزل ایجاد نمایند. از این رو استفاده از پارتیشن ها می تواند به عنوان یک گزینه ی بسیار مناسب برای تقسیم بندی  دلنشین کردن فضای منزل مطرح شود. در این مقاله به ذکر ۳ ایده برای پارتیشن بندی منزل می پردازیم و امیداریم که این ایده ها بتواند نقشی موثر در دکوراسیون منزل شما داشته باشد.

استفاده از پارتیشن در اتاق خواب

استفاده از یک پارتیشن زیبای چوبی مشبک هم رنگ محیط در اتاق خواب شما می تواند علاوه بر این که جدا کننده ی حمام مستر شما از سایر فضای اتاق باشد می تواند برای تخت شما نقش دیوار بالای تخت را ایفا کند و شما به راحتی سر تخت خود را پشت به آن قرار دهید و فضایی دل پذیر و متفاوت و منحصر به فرد را ایجاد نمایید. این پارتیشن که نقشی زینتی نیز دارد می تواند به عنوان یک جدا .کننده ی بسیار ایده آل در نظر گرفته شود. از فضای پشت آن نیز می توانید استفاده های گوناگون نمایید. برای مثال می توانید یک میز صبحانه ی کوچک به همراه دو صندلی زیبا در آن پشت قرار دهید و آن را کاربردی تر نمایید.

3 ایده برای پارتیشن بندی منزل

3 ایده برای پارتیشن بندی منزل

 

استفاده از پارتیشن ریسه ای فلزی نازک

این ایده برای زمانی مناسب است که شما دلتان می خواهد از پارتیشن متحرکی استفاده نمایید و فضا را به طور موقت پارتیشن بندی نمایید و پس از اندک زمانی محیط را به حالت پیش برگردانید. این ریسه های فلزی می توانند به راحتی جریان هوا و نور را از خود عبور دهند و در تزیین کردن منزل و ایجاد حالتی منحصر به فرد برای آن نقشی موثر ایفا می نماید.

پارتیشن بندی ورودی منزل

یکی از بهترین و متداول ترین ایده هایی که همواره برای پارتیشن بندی در نظر می گیرند این است که ورودی منزل را به وسیله ی پارتیشن هایی از جنس های گوناگون، جدا سازی نمایند. یک ایده ی بسیار مناسب برای این منظور این است که از پارتیشن هایی با میله های استیل استفاده کنید تا ضمن حفظ ارتباط بصری بین دو محیط، به آن جان دهید و جذاب ترش کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

برخی از مشتریان